Produkcja na rozdmuchiwarkach z rozdmuchem

Nr 124898
Typ oferty:
Współpraca
Cena:
10 PLN / kg
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
bmfpd_
Firma:
Prosperplast 1 Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Marcin Przygoda
Kontakt:
Blow Moulding Factory jest wyspecjalizowanym działem firmy Prosperplast, będącym odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie usług produkcyjnych w technologii Blow Moulding.
Dysponujemy szerokim i różnorodnym parkiem maszynowym. Posiadamy wytłaczarki kontynuacyjne oraz akumulatorowe. Są to maszyny wiodących światowych producentów.
Naszą silną stroną jest  wytwarzanie wielkogabarytowych i skomplikowanych detali przekraczającymi masę 30 kg oraz 2m3 objętości.Produkujemy na formach powierzonych przez klientów, które możemy zmodernizować oraz przystosować do naszych maszyn. Aby kompleksowo obsłużyć naszych klientów posiadamy własną narzędziownię z nowoczesnym parkiem maszynowym gdzie  budujemy nowe formy.  Gwarantujemy również pełny serwis powierzonych do produkcji form. Dysponujemy możliwościami logistycznymi, które pozwalają w pełni zaspokoić  potrzeby klientów.

Zapraszamy do kontaktu i indywidualnej wyceny Państwa projektów.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych na wtryskarkach
 

Przetwórstwo tworzyw sztucznych na wtryskarkach oraz wytłaczarkach z rozdmuchem. Wytwarzanie wielko gabarytowych i skomplikowanych detali.

Polska, 43-378 Rybarzowice, Wilkowska 968
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.