Profesjonalne urządzenie pomiarowe MFI model Rbm2 do sprawdzania wskaźnika płynięcia MFR

Nr 131343
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
rolbatch
Firma:
Rolbatch Dr. Magdalena Laabs – Eberswalde, Niemcy
Imię i nazwisko:
Dr Magdalena Laabs
Kontakt:

Przedstawiamy Państwu nasz zaawansowany miernik MFI model RBM2, niezbędny w każdym zakładzie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Przeznaczony jest do dokładnego badania wskaźnika przepływu masowego MFR zgodnie z międzynarodowymi normami ISO 1133 i ASTM D1238 w celu zapewnienia wysokiej jakości i dokładności pomiaru.

CHARAKTERYSTYKA:
Model RBM2 jest doskonałym przyrządem zapewniającym dokładne i powtarzalne pomiary wskaźnika szybkości płynięcia różnych tworzyw sztucznych takich jak PE, PP, PVC, PET, PMMA, PC, ABS i innych. Nasz sprzęt jest łatwy w obsłudze zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i nieprofesjonalistów w branży, co czyni go doskonałym wyborem dla każdej firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych. ????

CECHY:
Za pomocą urządzenia pomiarowego MFI model RBM2 można wykonywać pomiary granulatu/regranulatu, przemiału, proszku/suchej mieszanki lub pociętych kawałków gotowego produktu (np. o wielkości 0,5 cm). Pomiar odbywa się pod różnymi obciążeniami: 0,325 kg, 1,20 kg, 2,160 kg, 3,80 kg, 5,00 kg, 10 kg i 21,6 kg, co pozwala na dokładną analizę materiału i wspiera optymalizację procesów produkcyjnych. ????

NIEZAWODNOŚĆ:
Seria urządzeń pomiarowych MFI Rolbatch-Laabs to sprawdzone i niezawodne urządzenia, które spełnią nawet najbardziej wymagające wymagania klientów. Nasze urządzenia pomiarowe MIF są kluczowymi narzędziami dla firm chcących kontrolować i utrzymywać jakość swoich produktów. Dzięki miernikowi MFI model RBM2 masz pewność, że każdy etap procesu produkcyjnego zostanie zminimalizowany zgodnie z planem, minimalizując w ten sposób ryzyko problemów i ilość odpadów produkcyjnych. ????️

ATRAKCYJNE OFERTY ZESTAWÓW I RABATY: ROZSZERZ SWOJE WYPOSAŻENIE LABORATORYJNE O NASZE KOMPLETNE ROZWIĄZANIA
Oferujemy również nasze urządzenie pomiarowe MFI model RBH2 w połączeniu z innymi urządzeniami laboratoryjnymi, takimi jak gęstościomierze, wilgotnościomierze i wagi laboratoryjne. Kup nasze urządzenia w zestawie i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. W naszej ofercie zakupiliśmy także zestawy laboratoryjne, które oprócz miernika MFI zawierają także wytłaczarki laboratoryjne, kuchenki laboratoryjne czy suszarki laboratoryjne. Nie wahaj się zapytać o nasze zestawy i skorzystać z naszych specjalnych rabatów. Odwiedź także nasz profil na Plasticker.de i zapoznaj się z naszymi pozostałymi ogłoszeniami, gdzie znajdziesz różnorodny sprzęt laboratoryjny do badania tworzyw sztucznych.

Te kompleksowe rozwiązania czynią firmę Rolbatch idealnym partnerem do kompleksowych badań jakości w przetwórstwie tworzyw sztucznych. ????

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.