Projektowanie i produkcja form wtryskowych (79249)

Typ oferty:
Współpraca
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
37 dni

Użytkownik:
rdyszelewski
Firma:
Azun GZT Telkom-Telmor Ryszard Dyszelewski
Imię i nazwisko:
Robert Dyszelewski
Kontakt:

 

Od ponad 25 lat zapewniamy kompleksową obsługę producentów od projektu elementu poprzez konstrukcję i wykonawstwo form wtryskowych, realizację i wdrożenie do produkcji wyrobów  włącznie.
Dzięki realizacji wszystkich etapów w ramach jedenej firmy zapewniamy wyjątkowo szybką realizację, pomoc w zakresie konstrukcji detali na etapie projektowania, rozszerzoną gwarancję na wykonane formy przy produkcji detali w naszej firmie, elastyczne formy finansowania wykonawstwa form (np. rozliczenie w sprzedaży elementów).


Prowadzimy produkcję detali z wykorzystaniem form własnych i powierzonych na nowoczesnych wtryskarkach niemieckiej firmy Krauss Maffei zapewniając wysoką jakość i terminowość dostaw. Na życzenie Klienta zlecenia realizujemy w oparciu o wskazane normalia (np. DME, HASCO, itd.), a także zapewniamy konfekcjonowanie detali oraz montaż elementów z dostawą wyrobów pod wskazany adres.
Umożliwiamy ekspresową realizację tzw. zamówień interwencyjnych (zmiany  po stronie zamawiąjego w planowaniu produkcji, zakupów lub niespodziewane piki zamówieniowe).

Przetwarzane towrzywa: PC, PS, ABS, SAN, PE, PP, PBT, PA, Surdyn, TPE, a także tworzywa specjalne  i mieszanki z wypełniaczami.

 

Zapraszam do współpracyPlastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.