Przedstawiamy Rbh2: Złoty standard testowania Mif w przemyśle tworzyw sztucznych

Nr 131251
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
rolbatch
Firma:
Rolbatch Dr. Magdalena Laabs – Eberswalde, Niemcy
Imię i nazwisko:
Dr Magdalena Laabs
Kontakt:

Przedstawiamy RBH2: Złoty standard testowania MIF w przemyśle tworzyw sztucznychPrzedstawiamy nasze zaawansowane urządzenie testujące MFI model RBH2, niezbędne w każdym zakładzie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zaprojektowany do precyzyjnego badania wskaźnika szybkości płynięcia (MFI) zgodnie z metodami A i B międzynarodowych norm ISO 1133, zapewnia wysoką jakość i dokładność pomiaru.

CECHY:
Model RBH2 jest doskonałym przyrządem umożliwiającym dokładne i powtarzalne pomiary wskaźnika płynięcia różnych tworzyw sztucznych takich jak PE, PP, PVC, PET, PMMA, PC, ABS i innych. Nasz sprzęt jest przyjazny dla użytkownika zarówno dla weteranów branży, jak i nowicjuszy, co czyni go doskonałym wyborem dla każdej firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych. ????

FUNKCJONALNOŚCI:
Za pomocą urządzenia testującego MFI model RBH2 pomiary można wykonywać przy użyciu granulek/regranulek, bazy mielonej, proszku/Dryblendu lub pociętych kawałków gotowego produktu (np. 0,5 cm). Pomiary dokonywane są pod różnymi obciążeniami: 0,325 kg, 1,20 kg, 2,160 kg, 3,80 kg, 5,00 kg, 10 kg i 21,6 kg, co umożliwia dokładną analizę materiału i wspomaga optymalizację procesów produkcyjnych. ????

NIEZAWODNOŚĆ:
Urządzenia testujące MFI serii Rolbatch-Laabs to sprawdzone i niezawodne przyrządy, które spełniają nawet najbardziej wymagające wymagania klientów. Nasze urządzenia MFI są kluczowymi instrumentami dla firm chcących kontrolować i utrzymywać jakość swoich produktów. Dzięki urządzeniu testującemu MFI model RBH2 możesz mieć pewność, że każdy etap procesu produkcyjnego przebiega zgodnie z planem, minimalizując w ten sposób ryzyko problemów i ilość odpadów produkcyjnych. ????️

OFERTA:
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty; gwarantujemy profesjonalizm i satysfakcję z naszych urządzeń. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na demonstrację funkcjonalności urządzenia testującego MFI model RBH2. ????

SZEROKA GAMA URZĄDZEŃ I LINII TECHNOLOGICZNYCH:
W naszej ofercie znajdują się zarówno urządzenia testujące MFI do pomiaru masy, jak i wskaźnika przepływu objętościowego. W ofercie posiadamy również gęstościomierze, wilgotnościomierze, suszarki i piece laboratoryjne, wytłaczarki przemysłowe i laboratoryjne, a także kompletne linie do wytłaczania granulatów, wytłaczarki folii, myjnie i rozdrabniacze tworzyw sztucznych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wytłaczania i recyklingu tworzyw sztucznych.

WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI HANDLOWYMI:
Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami handlowymi zainteresowanymi włączeniem do swojej oferty naszych urządzeń i linii technologicznych. W przypadku pomyślnego polecenia gwarantujemy ochronę klienta wprowadzoną przez firmę handlową. ????

HISTORIA SUKCESU:
Urządzenia badawcze MIF są niezbędne w firmach zajmujących się recyklingiem i tworzywami sztucznymi i powinny znajdować się w ich laboratoriach. Urządzenia MFI marki Rolbatch z powodzeniem stosowane są od ponad 15 lat w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Włoszech, Hiszpanii, Rosji, USA, Meksyku, Chile, Peru, Tajwanie. Niektórzy klienci mają wiele takich urządzeń w każdej lokalizacji swojej firmy. ????

RÓŻNICA MIĘDZY RBH2 A RBM2:
Model RBM2 mierzy MFI zgodnie z metodą A normy ISO 1133, natomiast model RBH2 mierzy zarówno wskaźnik przepływu masowego, jak i objętościowego zgodnie z metodami A i B tej samej normy. Obydwa modele są dostępne w naszej ofercie i gotowe do natychmiastowej dostawy.

Zapytaj o niewiążącą ofertę. Od czasu do czasu oferujemy Państwu egzemplarze wystawowe plastometrów i innych urządzeń, które prezentowaliśmy na targach branżowych na całym świecie.

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych naszych ogłoszeń oraz odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się więcej zdjęć oferowanego przez nas sprzętu.

KIM JESTEŚMY?
Rolbatch to firma kierowana przez dr Magdalenę Laabs, która od ponad 23 lat z sukcesem działa w branży przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych.

W NASZEJ OFERCIE:
Wytłaczarki, linie do wytłaczania, maszyny do recyklingu, chillery, kompresory, podajniki ślimakowe i taśmowe, sortowniki kolorów i sprzęt laboratoryjny.

MASZYNY NOWE I UŻYWANE
Oferujemy maszyny nowe i używane na zamówienie. Obecnie dysponujemy kilkoma wytłaczarkami i liniami do wytłaczania, sortownikiem kolorów, podajnikami pneumatycznymi, podajnikami ślimakowymi, kompresorami z osuszaczami powietrza oraz zbiornikami sprężonego powietrza.

URZĄDZENIE LABORATORYJNE DO BADANIA JAKOŚCI TWORZYW SZTUCZNYCH
Stale posiadamy na magazynie sprzęt laboratoryjny do badania właściwości tworzyw sztucznych.
Testery wskaźnika szybkości płynięcia tworzyw sztucznych MFI (MFR i MVR), densytometry, mierniki wilgotności, suszarki i wytłaczarki laboratoryjne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem WhatsApp, a prześlemy Ci niewiążącą ofertę. Numer telefonu komórkowego podany w Plasticker to także mój numer WhatsApp, Telegram i Signal.

Napisz do nas, a prześlemy Ci katalog PDF maszyn nowych i używanych. Daj nam znać jaki typ maszyn Cię interesuje.

POŁĄCZONE
Zapraszam Cię do dodania mnie do swoich kontaktów na LinkedIn. Mój LinkedIn: www.linkedin.com/in/drmagdalenalaabs

#MFI #TestingDevice #MeltFlowIndexTester #PlasticProcessing #QualityControl #RolbatchLaabs #Rolbatch #Laabs

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.