Przewijak etykiet RW z licznikiem etykiet

Nr 131001
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
53 dni

Użytkownik:
tminkjet
Firma:
TM INK-JET
Imię i nazwisko:
Tomasz Mrowiec
Kontakt:

W COUNTER CECK to urządzenie do obsługi etykiet samoprzylepnych na rolkach, które może przewijać etykiety zgodnie lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara na różnych średnicach rdzenia, zliczać etykiety za pomocą licznika progresywnego lub regresywnego, sprawdzać obecność etykiet i zatrzymywać się w przypadku braku etykiety.

Podczas pracy jako przewijak maszyna może przewijać etykiety zaczynając od rolek o maksymalnej średnicy 300 mm w wersji BASIC lub 400 mm w wersji BIG. Rolki mogą być przewijane wewnętrznie lub zewnętrznie, z regulowanym wrzecionem od 40 do 110 mm w wersji BASIC lub ze stałym wrzecionem 76 mm do rozbudowy w wersji BIG. Proces przewijania - wewnętrznego lub zewnętrznego - osiąga prędkość ponad 50 metrów na minutę.
Podczas pracy jako urządzenie kontrolne, fotokomórka zlicza etykiety, ale jest również w stanie sprawdzić ich obecność i zasygnalizować ich brak z możliwością zatrzymania w celu zmiany położenia. Operacja nie wymaga ustawień, ponieważ jest wykonywana przez jednostkę sterującą, która mierzy długość etykiety poprzez samouczenie. Dla etykiet przezroczystych dostępna jest fotokomórka ultradźwiękowa. Panel sterowania zawiera 2-wierszowy wyświetlacz z 20 znakami i 7 przycisków funkcyjnych do programowania: - prędkości nawijania; - nawijania wewnętrznego lub zewnętrznego; - sprawdzania brakujących etykiet lub obecności szczeliny; - przyrostowego lub odliczającego licznika sztuk w dół z automatycznym zatrzymaniem. RW COUNTER CHECK jest dostępny w trzech wersjach: BASIC, PLUS i BIG; wszystkie wersje mogą być opcjonalnie dostarczane z licznikami.
Wersja PLUS jest wyposażona w wymienną nawijarkę dla trzpienia 1 - calowego.
COUNTER CHECK XTRA to system odpowiedni do różnych zastosowań, takich jak umieszczanie drukarki atramentowej zamiast drukarki termotransferowej lub maszyny etykietującej. W szczególności wersja LABEL może nakładać etykietę na inną etykietę lub na ciągłą taśmę z prędkością ponad 40 metrów na minutę System składa się z napędzanego silnikiem odwijaka i nawijaka, które akceptują rolki o maksymalnej szerokości 230 mm i średnicy 400 mm.Rozszerzający się trzpień umożliwia idealne zablokowanie rdzenia, a ramię napinające nawijarki gwarantuje bardzo precyzyjne i kompaktowe nawijanie. Przyczepność materiału zapewniają gumowane rolki napędzane silnikiem krokowym, które gwarantują doskonałe przeciąganie. Opór i prędkość etykietowania są zsynchronizowane za pomocą enkodera, aby zapewnić dokładność przy każdej prędkości.

INK-JET printers, automation of production processes, carton feeders, bags, blisters, high resolution printers, laser marking systems, labeling systems

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.