Stopki uniwersalne do regałów o wymiarze profilu około 35 x 35 mm z otwartymi krańcami.

Nr 65685
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
31 dni

Użytkownik:
grales
Firma:
P.P.H. Grales Leszek Chęcik
Imię i nazwisko:
Leszek Chęcik
Kontakt:

Stopki uniwersalne do regałów
Stopki uniwersalne do regałów o wymiarze profilu około 35 x 35 mm z otwartymi krańcami. Przystosowane do zakładania na kątowniki metalowe o maksymalnej grubości do 2 mm. Używane m.in. jako:
  • zaślepki górnej części kątownika w regałach metalowych,
  • nóżki zabezpieczające powierzchnię podłogi przed kontaktem z metalowymi nogami regału.
Plastikowe nóżki są idealnie dopasowane do nóg z profili giętych z blachy o maksymalnej grubości 2 mm. Ich konstrukcja pozwala na stosowanie przy wymiarach nogi około 35x35 mm. Otwarte końce umożliwiają montaż do wymiaru nawet 40 x 40 mm. Produkt ten powstał jako odpowiedź na częste zapytania dotyczące możliwości zastosowania naszego asortymentu na kątowniki 35x40 mm lub 30x35 mm. Dzięki otwartym krańcom każdej stopki zyskujemy możliwość zastosowania jednego rodzaju produktu do wielu rozmiarów kształtowników. Lekka elastyczność nóżek daje pewność, że nie spadną przy przesuwaniu lub przenoszeniu regału. Dzięki temu zapobiegają one zarysowaniu podłoża i nadają estetyczny wygląd gotowego regału. Konstrukcje poziome lub wiszące zabezpieczone naszymi stopkami, ograniczają ryzyko skaleczenia się o ostre krawędzie metalowego kątownika. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą stopek ochronnych o różnych wymiarach zarówno do kątowników równoramiennych jak i np. w rozmiarach 40 x 60 mm. W naszej ofercie dostępne są również narożniki ochronne do zabezpieczenia krawędzi produktów takich jak płyty meblowe, półki regałowe, drzwi, okna itp. Narożniki założone na Państwa produkty znacząco zmniejszą ryzyko uszkodzeń podczas transportu lub magazynowania.

Specyfikacja produktu
Stopki wykonane z czarnego polipropylenu. Istnieje możliwość wykonania stopek w innych kolorach dzięki czemu można dobrać stopki do kolorystyki wykonywanych regałów.
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.