Unikonex laserowo wycinany druk sublimacyjny do tkanin i tkanin (115635)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
~395 696 PLN / komplet
Dostępna ilość:
1 komplet
Ważna jeszcze:
5 dni

Użytkownik:
unikonex
Firma:
Unikonex Technologies Co., Ltd
Imię i nazwisko:
Amelia Jiang
Kontakt:

Do walki z COVID-19 maszyny do cięcia laserowego zastosowano również w produkcji masek twarzowych N95 do cięcia masek. Oprócz cięcia ogólnego kształtu na gładkich tkaninach, laserowy system wizyjny ma dużą wszechstronność w drukarstwie sublimacyjnym oraz w przemyśle tekstylnym i odzieżowym. Takie jak wycinanie laserowe sublimowanej koszulki sportowej, wycinane laserowo flagi z nadrukiem, wycinane laserowo ubrania z nadrukiem sublimacyjnym, wycinane laserowo czapki sublimowane i wycinane laserowo torby z nadrukiem itp.

Jedna maszyna do cięcia laserowego z wizją równa się 5-8 pracownikom cięcia, co znacznie zwiększa wydajność cięcia laserowego tkanin drukowanych sublimacyjnych. Jedna laserowa maszyna do cięcia ma wiele zastosowań, pomaga klientom rozszerzyć zakres działalności z mniejszymi ograniczeniami.

Unikonex obliczył wiele doświadczeń związanych z wycinaniem laserowym rozwiązań do drukowania sublimacyjnego, mając wystarczającą zdolność do zapewnienia klientom znalezienia najbardziej odpowiedniego rozwiązania do ich produkcji.Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.