Wał obrotowy Cnc - Części tokarskie CNC - Usługa toczenia CNC

Nr 128448
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
~4,19 PLN / szt.
Dostępna ilość:
10000 szt.
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
asianstar
Firma:
Asianstar CNC Machining Company
Imię i nazwisko:
Asianstar chu
Kontakt:

Wał obrotowy jest jedną z najczęstszych części toczonych CNC. Wykonany jest z metalu lub tworzywa sztucznego w procesie toczenia CNC z dużą precyzją lub w procesie kucia z niską wymaganą tolerancją.

Wał obrotowy jest zwykle wykonany ze stali, stali nierdzewnej, mosiądzu, aluminium lub tworzyw sztucznych. Materiał wału obrotowego jest wybierany zgodnie z funkcją produktu. Wał jest środkiem mocującym do obracania produktu, który jest kluczowym elementem zapewniającym pozycjonowanie i stabilność produktu.
Wał obrotowy można łatwo wykonać za pomocą procesu toczenia CNC, inny wałek materiałowy wykorzystuje różne noże i tokarki. Ze względu na wymagania funkcji stosowane są również różne zabiegi wykończeniowe.
Współosiowość, gładkość, wytrzymałość, tolerancje są najważniejszymi wskaźnikami jakości wałka obrotowego, ponieważ działa on w ruchu obrotowym. Jeśli wymagania dotyczące koncentryczności i dokładności są niskie, a zapotrzebowanie jest ogromne, możemy również wybrać proces kucia w celu uzyskania kształtu wałka obrotowego, a następnie toczenie CNC detali kutego wału.
Asianstar produkuje wiele różnych rodzajów wałków obrotowych przez długi czas z doświadczeniem. Bardzo dobrze rozumiemy materiały wału, funkcje wału oraz jego standardy jakości i związane z nimi zabiegi wykończeniowe. Mamy wielkie zalety w produkcji wału obrotowego dzięki naszemu bogatemu wyposażeniu i doświadczonym umiejętnościom.

(Ceny i szczegóły można kontaktować się przez e-mail lub telefon)
Witryna: bit.ly/3S6v6We
E-mail: ascnc@asianstarcnc. kom
Telefon:+ 86 15119401758
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.