Wycinarka laserowa do winylu (118282)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
~376 246 PLN / m2
Dostępna ilość:
1 m2
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
unikonex
Firma:
Unikonex Technologies Co., Ltd
Imię i nazwisko:
Amelia Jiang
Kontakt:

Czy wiesz, jaka jest najnowocześniejsza maszyna do cięcia winylu? Szybkie, trwałe i precyzyjne rozwiązania do laserowego cięcia winylu od Unikonex!

Liczne aplikacje biznesowe wymagają cięcia laserowego winylu podczas produkcji. Użycie lasera do cięcia winylu zapewnia niezrównaną precyzję i dokładność w gotowym produkcie. Jeśli Twoja firma korzysta z grafiki winylowej, dodanie wycinarki laserowej do winylu do arsenału sprzętu może być przejęciem, które stawia Twoją firmę na szczycie.

Weźmy na przykład przemysł odzieżowy, wiele firm zwraca się do aplikacji wycinanych laserowo do projektowania koszulek. Dzięki laserowemu wycinaniu aplikacji firmy mogą tworzyć precyzyjne i proste transfery ciepła. Laser bez wysiłku przecina winyl, tworząc precyzyjną aplikację do transferu. Po laserowym cięciu winylu, następnym krokiem jest po prostu dociśnięcie go na gorąco do materiału koszulki. Możliwe jest nawet tworzenie aplikacji zawierających wiele kolorów, mieszając kolory winylowe i dodając je wszystkie do gotowego projektu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wycinany laserowo winyl zapewni Twojej firmie przewagę potrzebną do prześcignięcia konkurencji.

www.unilasertec.com lub info@unikonex.comPlastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.