Zestaw roboczy RB-LAB-1001 - Rolbatch

Nr 131250
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
1 dzień

Użytkownik:
rolbatch
Firma:
Rolbatch Dr. Magdalena Laabs – Eberswalde, Niemcy
Imię i nazwisko:
Dr Magdalena Laabs
Kontakt:

Zestaw laboratoryjny zawiera:

1. Plastometr RBM2 do badania MFI x 1 szt
2. Miernik gęstości x 1 sztuka
3. Miernik wilgotności x 1 sztuka
4. Waga laboratoryjna x 1 szt

???? Przy zakupie całego pakietu otrzymasz 10% rabatu!

Oferta finansowania:
Zaliczka 25%. Istnieje możliwość rozłożenia pozostałej kwoty na raty.

Dlaczego warto wybrać ten zestaw od Rolbatch Magdalena Laabs?

✅ Wszechstronność: Idealny do testowania różnych właściwości materiałów z tworzyw sztucznych.
✅ Dokładność: Urządzenia o wysokiej precyzji, spełniające międzynarodowe standardy.
✅ Prostota: Łatwy w obsłudze, nawet dla osób bez specjalistycznej wiedzy z zakresu technologii tworzyw sztucznych.

CECHY:
Model RBM2 jest doskonałym przyrządem pozwalającym na dokładne i powtarzalne pomiary wskaźnika szybkości płynięcia różnych tworzyw sztucznych takich jak PE, PP, PVC, PET, PMMA, PC, ABS i innych. Nasz sprzęt jest łatwy w obsłudze zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i nowicjuszy w branży, co czyni go doskonałym wyborem dla każdej firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych. ????

FUNKCJE:
Za pomocą testera RBM2 MFI można dokonać pomiarów pelletu/regranulatu, materiału zmielonego, proszku/suchej mieszanki lub pociętych kawałków gotowego produktu (np. 0,5 cm). Pomiar odbywa się pod różnymi obciążeniami: 0,325 kg, 1,20 kg, 2,160 kg, 3,80 kg, 5,00 kg, 10 kg i 21,6 kg, co umożliwia dokładną analizę materiału i optymalizację procesów produkcyjnych. ????

NIEZAWODNOŚĆ:
Urządzenia pomiarowe MFI serii Rolbatch-Laabs to sprawdzone i niezawodne urządzenia, które spełniają nawet najbardziej wymagające wymagania klientów. Nasze testery MIF są kluczowymi instrumentami dla firm chcących kontrolować i utrzymywać jakość swoich produktów. Dzięki modelowi testera RBH2 MFI możesz mieć pewność, że każdy etap procesu produkcyjnego przebiega zgodnie z planem, minimalizując ryzyko problemów i redukując odpady produkcyjne. ????️

OFERTA:
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty; gwarantujemy profesjonalizm i satysfakcję z naszych urządzeń. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na demonstrację modelu testera MFI RBH2. ????

SZEROKA GAMA URZĄDZEŃ I LINII TECHNOLOGICZNYCH:
W naszej ofercie znajdują się zarówno testery MFI do pomiaru wskaźników przepływu masowego, jak i objętościowego. W naszej ofercie znajdują się również gęstościomierze, wilgotnościomierze, suszarki i piece laboratoryjne, wytłaczarki przemysłowe i laboratoryjne oraz kompletne linie do wytłaczania granulatu, wytłaczania folii oraz urządzenia do mycia i rozdrabniania tworzyw sztucznych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wytłaczania i recyklingu tworzyw sztucznych.

WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI HANDLOWYMI:
Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami handlowymi, które chciałyby włączyć do swojej oferty nasze urządzenia i linie technologiczne. W przypadku skutecznej mediacji gwarantujemy ochronę klienta wprowadzoną przez firmę handlową. ????

HISTORIA SUKCESU:
Testery MFI są niezbędne dla firm zajmujących się recyklingiem i przetwórstwem tworzyw sztucznych i powinny być obecne w ich laboratoriach. Testery MFI marki Rolbatch są z powodzeniem stosowane od ponad 15 lat w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Włoszech, Hiszpanii, Rosji, USA, Meksyku, Chile, Peru, Tajwanie. Niektórzy klienci posiadają wiele urządzeń w każdym oddziale swojej firmy. ????

RÓŻNICA MIĘDZY RBH2 A RBM2:
Model RBM2 mierzy wskaźnik przepływu masowego (MFI) zgodnie z metodą A normy ISO 1133, podczas gdy model RBH2 mierzy zarówno wskaźnik przepływu masowego, jak i objętościowego zgodnie z metodami A i B tej samej normy. Obydwa modele dostępne są w naszym asortymencie i są gotowe do natychmiastowej dostawy.

Zapytaj o niewiążącą ofertę. Od czasu do czasu oferujemy Państwu egzemplarze wystawiennicze plastometrów i innych urządzeń, które prezentowaliśmy na targach branżowych na całym świecie.

KIM JESTEŚMY?
Rolbatch to firma prowadzona przez dr Magdalenę Laabs, która od ponad 23 lat odnosi sukcesy w branży przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych.

W NASZEJ OFERCIE:
Wytłaczarki, linie do wytłaczania, maszyny do recyklingu, chillery, kompresory, podajniki śrubowe i taśmowe, sortowniki kolorów, a także sprzęt laboratoryjny.

MASZYNY NOWE I UŻYWANE:
Oferujemy maszyny nowe i używane na zamówienie. Aktualnie w ofercie posiadamy kilka wytłaczarek i linii do wytłaczania, sortownik kolorów, podajniki pneumatyczne, podajniki ślimakowe, kompresory z osuszaczami powietrza, zbiorniki na sprężone powietrze.

WYPOSAŻENIE LABORATORYJNE DO BADANIA JAKOŚCI TWORZYW SZTUCZNYCH:
Stale posiadamy na magazynie zaplecze laboratoryjne do badania właściwości tworzyw sztucznych. Testery wskaźnika płynięcia tworzyw sztucznych MFI (MFR i MVR), gęstościomierze, mierniki wilgotności, suszarki i wytłaczarki laboratoryjne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Skontaktuj się z nami poprzez WhatsApp, a prześlemy Ci niewiążącą ofertę. Numer telefonu komórkowego podany na Plasticker to także mój numer WhatsApp, Telegram i Signal.

Napisz do nas, a prześlemy Ci katalog PDF maszyn nowych i używanych. Daj nam znać jaki typ maszyn Cię interesuje.

PODŁĄCZONE:
Zapraszam Cię do dodania mnie do swoich kontaktów na LinkedIn. Mój LinkedIn: www.linkedin.com/in/drmagdalenalaabs

#MFI #Tester #MeltIndexTester #PlasticProcessing #QualityControl #RolbatchLaabs #Rolbatch #Laabs #Plastometr, #plastometr #MFITester

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.