Brygadzista produkcji

ITI Poland Sp. z o.o.

Firma ITI Poland Sp. z o.o. powstała w 2001 roku, zajmujemy się
produkcją i dystrybucją modyfikowanych regranulatów tworzyw sztucznych
oraz compound. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osób do Naszego
Zespołu.

Opis stanowiska:

-Nadzór nad pracą podległych pracowników
-Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur
-Organizacja i koordynacja pracy pracowników nad prawidłowym wykonaniem planów ilościowych i jakościowych wyrobu
-Nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny w pracy
-Wspieranie i motywowanie podległych pracowników
-Współpraca z innymi działami
-Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych i wdrażających do pracy na stanowisko operator maszyn
-W przypadku konieczności - obsługa maszyn produkcyjnych i wózka jezdniowego
-Prowadzenie działań samodoskonalących na obszarze produkcja-magazyn
-Pomoc w dostarczaniu surowca do przygotowywania mieszanek zgodnie z kartami technologicznymi
-Nadzór nad stanem technicznym maszyn oraz nadzór nad ciągłością produkcji
-Kontrola rozładunków przemiału i mieszanek

Wymagania:

-Doświadczenie na w/w stanowisku
-Chęć pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
-Chęć rozwoju oraz podnoszenia swoich kompetencji
-Wykształcenie średnie, techniczne mile widziane
-Umiejętność działania pod presją czasu w rozwijającej się organizacji
-Otwartość i entuzjazm w działaniu
-Chęć do uczenia i dzielenia się wiedzą

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
-Pracę w spłoszonej organizacji - wszyscy sobie mówimy po imieniu
-Dodatki z ZFŚS na wakacje, Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia

-Możliwość przystąpienia na grupowego ubezpieczenia
-Pracę w rozwijającej się firmie z branży tworzyw sztucznych

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres: w.misiewicz@iti-poland.pl

Gniewkowo

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gniewkowo
Data publikacji: 2023-01-13
Data ważności: 2023-02-10