Customer Service Representative/ Inside sales

Ultrapolymers Poland Sp. z o.o.

Ultrapolymers Group jest europejskim dystrybutorem i producentem tworzyw sztucznych.

Obecnie poszukujemy nowego pracownika do naszego zespołu w Warszawie na stanowisko:

 Przedstawiciel działu obsługi klienta /Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej

Opis stanowiska:

  • wsparcie działu sprzedaży,
  • nadzór nad procesem realizacji zamówień,
  • komunikacja handlowa i techniczna z klientami i dostawcami,
  • współpraca z logistyką i działem finansowym,
  • monitorowanie dostaw i płatności,
  • kontrola stanów magazynowych
  • inne zadania na bieżąco zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ,
  • wykształcenie wyższe,
  • obsługa  komputera: MS Office,
  • dokładność i skrupulatność,
  • umiejętności komunikacyjne i analityczne,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomość systemu CRM  oraz doświadczenie w obsłudze klienta mile widziana.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku,
  • niezbędne narzędzia umożliwiające realizację zadań,
  • dodatkowe świadczenia pracownicze.

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie
Data publikacji: 2021-09-13
Data ważności: 2021-10-11

Chcesz dołączyć do naszej firmy?

Wyślij zgłoszenie na adres: ask@ultrapolymers.com