Doradca Techniczno-Handlowy

Majumi Chemicals Sp. z o.o.

Firma „MAJUMI CHEMICALS” to jeden z czołowych dystrybutorów dodatków do tworzyw sztucznych z ponad 9-letnim doświadczeniem. Firma współpracuje z wieloma dostawcami i klientami na całym świecie.

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami
  • Zapewnienie wsparcia technicznego klientom
  • Przygotowywanie ofert
  • Analiza rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne ( preferowane: technologia chemiczna)
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat B
  • Zdolności organizacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Radom
Data publikacji: 2020-01-08
Data ważności: 2020-02-05

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@majumi-chemicals.com w tytule proszę wpisać „Doradca techniczno-handlowy”

Radom