Dyrektor Operacyjny (opakowania kartonowe)

5JOBS Rekrutacje Branżowe - DRUK, DESIGN, POS, OPAKOWANIA i TWORZYWA SZTUCZNE

Zachodnia firma, producent opakowań kartonowych drukowanych w technice offsetowej i cyfrowej,  poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Operacyjnego do zakładu produkcyjnego w Polsce

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, podlegająca bezpośrednio Zarządowi firmy zagranicą, będzie odpowiedzialna zwłaszcza za efektywną organizację wysyłek i drukarni opakowań zarządzając zespołem kierowników kilku działów

Wymagania:

OCZEKUJEMY

– doświadczenia w branży opakowaniowej / poligraficznej w zakresie kierowania logistyką
– dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

OFERUJEMY umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet relokacyjny, prywatne ubezpieczenie medyczne

Kontakt:

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin
Data publikacji: 2019-11-09
Data ważności: 2019-12-07

KONTAKT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim (CV) podając nazwę stanowiska w temacie e-maila, na adres – job@5jobs.pl – wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Szczecin
www.5jobs.eu/pl/