Dyrektor operacyjny

Doradztwo Personalne 5JOBS Rekrutacje Branżowe - OPAKOWANIA, POS, DRUK, PAPIER i TWORZYWA SZTUCZNE

Średniej wielkości firma w okolicach Warszawy produkująca opakowania tekturowe i POS  o ugruntowanej pozycji rynkowej zatrudni na stanowisku Dyrektora Zarządzającego

Opis stanowiska:

OCZEKUJEMY odpowiedniego doświadczenia w zakładzie produkującym opakowania tekturowe / kartonowe / POS

Kontakt:

KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV)  na adres – praca@5jobs.pl podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Łódź
5jobs.eu/pl/

Lokalizacja: łódzkie / Łódź
Data publikacji: 2021-11-17
Data ważności: 2021-12-15