Elektromechanik / elektroautomatyk

ZPHU Sławpol

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,  która poszukuje osób charakteryzujących się chęcią podnoszenia kwalifikacji, kreatywnością oraz umiejących pracować w zespole.

Opis stanowiska:

•  Nadzór i utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególności z zakresu mechaniki, elektryki

•  Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz niezbędnych napraw i modernizacji

•  Optymalizacja i usprawnianie parku maszynowego

•  Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

•Wykształcenie minimum średnie kierunkowe elektryczne – może być absolwent

•brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

•wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki maszynowej,

•znajomość działania urządzeń sterownia i automatyki,

•umiejętność czytania schematów elektrycznych, sterowania i automatyki,

•samodzielność, komunikatywność i dyspozycyjność

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

- 90 % to awanse wewnętrzne - umożliwimy Ci rozwój zawodowy

- Program szkoleń wstępnych i rozwojowych, również dla osób bez doświadczenia

- Przyjazną atmosferę pracy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

- Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku

- Dofinansowanie do karnetów sportowych - Multisport

- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

- eventy integracyjne oraz sportowe dla Pracowników

- Pracę w systemie zmianowym

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie / Płock
Data publikacji: 2019-08-29
Data ważności: 2019-09-26

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację na adres rekrutacja@slawpol.com.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Płock