Główny Mechanik

5JOBS Rekrutacje Branżowe

Zakład produkcyjny (firma zachodnia) średniej wielkości zatrudni odpowiednią osobę na stanowisku Głównego Mechanika.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

1. Zabezpieczenie ciągłości ruchu urządzeń technicznych w systemie 24/7.

2. Naprawy bieżące i okresowe zgodnie z wymogami UDT i wynikające z instrukcji producenckich, przygotowanie i wykonanie napraw i modernizacji urządzeń a także nadzór techniczny budynków i budowli.

Główny Mechanik będzie zarządzał kilkunastoosobowym zespołem zorganizowanym w brygady utrzymania ruchu oraz awaryjno – remontową.

Kierownictwo przedsiębiorstwa oczekuje od osoby na tym stanowisku doradztwa w zakresie efektywnych metod wykorzystania zasobów technicznych spółki i wdrażania tych rozwiązań.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy wykształcenie inżynierskiego oraz odpowiedniego doświadczenia zawodowego i praktyki w kierowaniu zespołem.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Pracę etatową, konkurencyjne wynagrodzenie, dobrą atmosferę pracę i perspektywę pewnego, długoterminowego zatrudnienia także w obecnej sytuacji rynkowej.

Kontakt:

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń
Data publikacji: 2020-03-17
Data ważności: 2020-04-14

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres – praca@5jobs.pl – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Toruń
www.5jobs.eu/pl/

Reportaże

Forum

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08

Mosfor

Zabezpieczanie kloszy lamp z poliwęglanu 2019-10-24

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02