Handlowiec

Royal In.sp.z.o.o.

Przedsiebiorstwo zajmujace sie produkcja opakowan z tworzyw sztucznych(worki na smieci,worki do selektywnej zbiorki)zatrudni osobe z doswiadczeniem w sprzedazy w/w towarow.

Opis stanowiska:

Firma produkujaca worki do selektywnej zbiorki odpadow zatrudni doswiadczonego w branzy tworzyw sztucznych handlowca.

Prosimy o przesylanie CV tylko osoby z doswiadczeniem w branzy tworzyw sztucznych(workow na smieci)

Wymagania:

Doswiadczenie

Oferujemy:

Oferujemy wszelkie potrzebne narzedzia potrzebne do wykonywania w/w stanowiska(samochod,telefon,komputer)

Kontakt:

Lokalizacja: śląskie / Myslowice
Data publikacji: 2019-10-02
Data ważności: 2019-10-30

biuro@royalin.pl

Myslowice
Tel. 507866139

Reportaże

Forum

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2019-10-04

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02

Tipen1

Wytłaczarka HDPE, przegrzewa. 2019-07-25

Yellow

Problem z plastyfikacją PS 2019-07-14

Yellow

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-06-28