Handlowiec / Marketing

SENECA, Sp. z o.o.

Producent środka antybakteryjnego i antygrzybicznego do polimerów bez nano metali.

Opis stanowiska:

Promocja, marketing i sprzedaż dodatku antybakteryjnego do polimerów, tworzenie strategii sprzedaży.

Wymagania:

Znajomość przetwórstwa polimerów. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Do uzgodnienia

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Warszawa
Data publikacji: 2020-10-15
Data ważności: 2020-11-12

Wojciech Bukowski - 535 57 00 57

wbukowski@seantex.pl

Warszawa
Tel. 535 57 00 57
www.seantex.pl

Reportaże

Forum

Ekomodo

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2020-11-13

Adam80

Własna firma produkcyjna 2020-10-24

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22

Todarek12

Prototypowa forma wtryskowa 2020-09-10