Inżynier Procesu/Technolog

Dura-Line Poland

Dura-Line to firma wywodząca się z USA, która od ponad 50 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów związanych z infrastrukturą teleinformatyczną i elektroenergetyczną. Za każdym razem, gdy odbierasz telefon komórkowy, logujesz się do Internetu, korzystasz z naszych produktów! Nasze rury chronią kable światłowodowe, które przenoszą wszystko - od bezcennych zdjęć Twojego szczeniaka po najnowsze wyniki sportowe.
Dura-Line zajmuje się wytwarzaniem mikrorur, wiązek i rur osłonowych. Jesteśmy światowym liderem w tej branży i wytwarzamy ponad 400 milionów metrów rur rocznie! Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy niezbędne połączenia, które umożliwiają niezawodną infrastrukturę dla opieki zdrowotnej, stabilną komunikację dla osób udzielających pierwszej pomocy, zdalną pracę i naukę dla miliardów ludzi na całym świecie, oraz krytyczne połączenia międzyludzkie dla rodzin i przyjaciół, dzięki niezawodnej technologii.
Dura-Line jest częścią Orbia, społeczności firm współpracujących ze sobą w celu sprostania najbardziej złożonym wyzwaniom świata. Wiąże nas wspólny cel: ROZWÓJ ŻYCIA NA CAŁYM ŚWIECIE.

Opis stanowiska:

MISJA STANOWISKA:

Jako Inżynier Procesu będziesz odpowiedzialny(a) za zapewnienie prawidłowego przebiegu procesów technologicznych zgodnie z przyjętymi i procedurami oraz za realizację procesu budowania i wdrażania narzędzi zgodnych z filozofią Lean.

JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO NASZEGO CORAZ WIĘKSZEGO ZESPOŁU!

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:
  • wykonywanie prób technologicznych i wdrażanie nowych wyrobów i technologii, w tym opracowywanie kart procesu technologicznego
  • wykonywanie szkoleń dla pracowników w zakresie wdrażanych technologii
  • tworzenie i aktualizacja BOM-ów, marszrut i kalendarzy dla gniazd produkcyjnych
  • ustalanie i analiza kosztów wybranych etapów procesu produkcyjnego
  • analiza procesów produkcyjnych pod kątem wyeliminowania strat, usprawnień pracy poszczególnych działów, zredukowania kosztów i zwiększenia wydajności procesów, itp.
  • optymalizacja procesów produkcyjnych wg. kryterium jakości i kosztów
  • kontrola poprawności prowadzenia dokumentacji i danych procesu produkcji
  • uczestnictwo w realizacji inwestycji i modernizacji parku maszynowego
  • identyfikacja obszarów do poprawy, w tym analiza i optymalizacja procesów zgodnie z metodyką Lean Manufacturing
  • prowadzenie projektów, warsztatów i szkoleń z Lean Manufacturing
  • współuczestnictwo i współpraca z innymi fabrykami Dura-Line w Europie w zakresie wymiany doświadczeń

Wymagania:

WYMAGANIA, czyli szukamy osoby, która posiada:

  • WARUNEK KONIECZNY – min. 1 rok doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (preferowana technologia wytłaczania)
  • ukończone studia wyższe w kierunku technicznym
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaawansowana wiedza z zakresu:

           o przetwórstwa tworzyw sztucznych

           o procesów produkcyjnych

           o budowy i obsługi maszyn

  • dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • czynne prawo jazdy kat. B.

A ponadto:
  • wykazuje inicjatywę i cechuje ją proaktywne działanie
  • posiada zdolności analityczne i umiejętność podejmowania decyzji
  • potrafi skutecznie planować swoją pracę, ustalać priorytety
  • wykazuje się odpowiedzialnym i zaangażowanym podejściem
  • jest aktywna w podejściu do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premię kwartalną
  • benefity pozapłacowe tj.: dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karta sportowa – Multisport, dodatkowe pieniądze na Wielkanoc i Boże Narodzenie, dofinansowanie "wczasów pod gruszą" oraz wypoczynku dzieci i młodzieży, grupowe ubezpieczenie na życie
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • udział w międzynarodowych projektach

Kontakt:

Kliknij w link i >>> APLIKUJ <<<

Sochaczew

Lokalizacja: mazowieckie / Sochaczew
Data publikacji: 2021-11-17
Data ważności: 2021-12-15