Inżynier jakości

Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.

Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. jest wiodącym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych wytwarzanych w procesie formowania rotacyjnego.

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych w technologii rotomouldingu (formowania rotacyjnego). Działamy w wielu segmentach przemysłu, jak produkcja maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, autobusów, części samochodowych, energii odnawialnej, systemów kanalizacji czy sieci przesyłowych, dostarczając rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Specjalizujemy się w produkcji zbiorników z polietylenu, w szczególności zbiorników paliwa, wody, wyrównawczych, hydraulicznych, AdBlue oraz elementów kabin pojazdów, dachów i zderzaków.

Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 i IATF 16949.

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • administrowanie i koordynowanie działań związanych z reklamacjami klientów,
  • współpraca z innymi działami w zakresie doskonalenia jakości,
  • prowadzenie kontroli inspekcyjnych wyrobów w toku produkcji,
  • inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących wynikających z niezgodności w toku produkcji,
  • udział w tworzeniu oraz nadzorowanie aktualności dokumentacji jakościowej,
  • prowadzenie szkoleń i instruktarzy stanowiskowych w zakresie wymagań jakościowych,
  • wystawianie świadectw jakości dla wyrobów gotowych,
  • zarządzanie magazynem wzorców wyrobów,
  • prowadzenie auditów procesu/wyrobu,
  • udział w auditach jakościowych u dostawców,
  • udział w doskonaleniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (mile widziana znajomość języka niemieckiego),
  • znajomość standardu IATF 16949 (mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • praktyczna znajomość: APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA, 8D, Analiza Pareto, Ishikawa, 5WHY,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (World, Excel, Power Point),
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • ubezpieczenie medyczne dla pracownika oraz twojej rodziny,
  • kartę sportową,
  • budżet szkoleń związanych z zajmowanym stanowiskiem pracy,
  • pakiet socjalny,
  • samodzielność w działaniu umożliwiającą realizację własnych pomysłów.

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Międzyrzecz
Data publikacji: 2019-11-07
Data ważności: 2019-12-05

Osoby zainteresowane złożeniem CV uprzejmie prosimy o przesłanie dokumentu na adres mailowy (elwira.gursz@promens.com) lub skontaktować się telefonicznie z Działem Kadr pod nr tel.: 957429428.

Międzyrzecz
Tel. 957429428
www.rpc-promens.com