Junior Tool Designer - Młodszy projektant form wtryskowych

Demant Operations Poland

Opis stanowiska:

Jakie będą Twoje zadania?

  • Projektowanie zmian w formach wtryskowych (naprawy, modyfikacje),
  • analiza technologiczności proponowanych rozwiązań z zespołem wykonawczym,
  • inicjowanie zamówień wewnętrznych warsztatu na zaprojektowanie zmiany,
  • opieka nad aktualizację archiwum dokumentacji 3D form wtryskowych,
  • zamówienia części do form wtryskowych wykonywanych z rysunku technicznego/modelu 3D,(wykonanie dokumentacji, ofertowanie, kontakt z dostawcą),
  • zamówienia techniczne standardowych części z katalogów,
  • projektowanie elektrod do drążenia wgłębnego.

Wymagania:

Idealnie jeśli:

  • Znasz budowę form wtryskowych,
  • dostrzegasz najdrobniejsze elementy w projekcie decydujące o jego aspektach funkcjonalnych,
  • umiesz wdrażać rozwiązania technologiczne do projektów form wtryskowych,
  • masz podstawową wiedzę na temat materiałów wykorzystywanych do budowy form wtryskowych,
  • czytasz i prawidłowo interpretujesz rysunki wykonawcze elementów plastikowych,
  • jesteś otwarty na konstruktywną dyskusję z wieloma uczestnikami procesu, również w języku angielskim
  • posiadasz umiejętności organizacyjne pozwalające na sprawną pracę w środowisku wielu zadań wykonywanych równolegle.

Oferujemy:

Pracując z nami otrzymasz:

  • Pracę w stabilnym, rozwijającym się środowisku,
  • dostęp do doświadczenia zespołu serwisującego i wykonującego nowe formy wtryskowe od wielu lat,
  • pracę z formami do mikro wtrysku – możliwości wykonawcze warsztatu stanowią ogromne wsparcie dla trudnych założeń projektowych,
  • pracę w środowisku CAD/CAM (SolidWorks, Cimatron-E),
  • bliskość produkcji pozwalającą na natychmiastową weryfikację funkcjonalności wykonywanych projektów,
  • możliwość popełnienia błędu w procesie doskonalenia swoich umiejętności.

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Mierzyn k.Szczecina
Data publikacji: 2023-01-02
Data ważności: 2023-01-30

Reportaże

Forum