Key Account Manager Polimery masowe

Top Oferta

Biesterfeld Polska

BIESTERFELD POLSKA

jest renomowanym dystrybutorem polimerów.

 W związku z dynamicznym rozwojem działalności na rynku polskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

Polimery masowe

Opis stanowiska:

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • utrzymywanie i nawiązywanie partnerskich relacji ze strategicznymi klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • sporządzanie bieżących planów sprzedażowych
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy, a w szczególności z Regionalnym Menedżerem Produktu oraz centralą Grupy
  • utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i przygotowywanie analiz rynkowych
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta i dobry wizerunek firmy
  • analiza i monitorowanie rynku polimerów oraz współudział w budowaniu i realizacji strategii handlowych
  • aktywne wspieranie klientów w kwestiach technicznych

Wymagania:

Od kandydatów wymagamy:

  • wyższego wykształcenia (preferowane z zakresu technologii i przetwórstwa polimerów)
  • doświadczenia oraz znajomości rynku polimerów masowych: PE, PP, PS
  • przynajmniej dobrej znajomości języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • gotowości do odbywania częstych podróży służbowych
  • zdolności myślenia strategicznego i planowania
  • komunikatywności
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji interpersonalnych
  • samodzielności i odpowiedzialności za podejmowane decyzje
  • umiejętności posługiwania się pakietem MS Office oraz znajomości pracy ze zintegrowanymi systemami zarządzania (ERP, CRM, BI)

Oferujemy:

W zamian oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej korporacji
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • szkolenia
  • możliwość pracy z Home Office
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym uzależnionym od osiąganych wyników

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2021-02-15
Data ważności: 2021-03-15

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

w.jurczak@biesterfeld.com.pl

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Biesterfeld Polska z siedzibą w Warszawie przy ul. Klonowej 4 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu na zasadach dostępnych pod linkiem INFORMACJA RODO Rekrutacja

Reportaże

Forum

Karol83

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-02-28

Alphaplast

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-02-16

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01