Kierownik zmiany (m/k/d) z bardzo dobrą znajomością języka Niemieckiego

GULIWER

GULIWER.de specjalizuje się w obsłudze firm niemieckich ceniących

wykwalifikowanych pracowników z Polski i Ukrainy

Opis stanowiska:

Wykonywanie drobnych napraw i czynności konserwacyjnych narzędzi i maszyn

w
celu utrzymania produkcji

Wymagania:

Wykształcenie jako technik/mechanik procesu w zakresie tworzyw sztucznych

lub
podobne

3 lata doświadczenia zawodowego

Oferujemy:

pełny etat

umowa o pracę
pomoc w relokacji: zakwaterowanie

Kontakt:

rekrutacja online

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

GULIWER

www.guliwer.de

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2023-01-18
Data ważności: 2023-02-15

Reportaże

Forum