Konstruktor Form Wtryskowych

Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży AGD, poszukujemy kandydatów na stanowisko Konstruktora Form Wtryskowych. Lokalizacja: okolice Świdnicy, Dolny Śląsk.

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie do produkcji modyfikacji narzędzi wtryskowych
  • Analiza oraz rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z formami wtryskowymi
  • Wyceny nowych form i projektów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej/modelowanie 3D
  • Dobór i zakup materiałów na części do form

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Umiejętność modelowania w 3d
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość MS- office
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji warsztatowej
  • Wiedza w zakresie technologii wykonywania części

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku, w dynamicznym środowisku
  • Premia absencyjna oraz dodatek do dojazdów
  • ZFŚS
  • Możliwość międzynarodowej współpracy

Kontakt:

Lokalizacja: dolnośląskie / Świdnica
Data publikacji: 2020-07-07
Data ważności: 2020-08-04

Zainteresowanych proszę o kontakt i przesyłanie CV na adres: martakozak@michaelpage.pl

Świdnica
Tel. 798 506 924