Kontroler jakości

Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.

Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. jest wiodącym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych wytwarzanych w procesie formowania rotacyjnego.

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych w technologii rotomouldingu (formowania rotacyjnego). Działamy w wielu segmentach przemysłu, jak produkcja maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, autobusów, części samochodowych, energii odnawialnej, systemów kanalizacji czy sieci przesyłowych, dostarczając rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Specjalizujemy się w produkcji zbiorników z polietylenu, w szczególności zbiorników paliwa, wody, wyrównawczych, hydraulicznych, AdBlue oraz elementów kabin pojazdów, dachów i zderzaków. Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 i IATF 16949.

Opis stanowiska:

Główne zadania:

  • Kontrola finalna wyrobów gotowych
  • Zwalnianie wyrobów gotowych do wysyłki
  • Wykonywanie pomiarów wyrobów gotowych/półwyrobów
  • Udział w procesie reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych
  • Umiejętność przekazywania wiedzy / szkolenie Operatorów
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Precyzyjność i systematyczność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i podejmowania decyzji
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w kontrolera jakości

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Kartę sportową
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Międzyrzecz
Data publikacji: 2019-11-07
Data ważności: 2019-12-05

Osoby zainteresowane złożeniem CV uprzejmie prosimy o przesłanie dokumentu na adres mailowy (elwira.gursz@promens.com) lub skontaktować się telefonicznie z Działem Kadr pod nr tel.: 957429428.

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Międzyrzecz
Tel. 957429428
www.rpc-promens.com