Lider Zespołu Ślusarzy Narzędziowych

Demant Operations Poland Sp.z o.o.

Demant jest wiodącą na świecie grupą zajmującą się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem. Od ponad stu lat Grupa Demant odgrywa istotną rolę w rozwoju innowacyjnych technologii i know-how, które przyczyniają się do poprawy słuchu i zdrowia ludzi. Firma jest aktywna i zaangażowana pod każdym względem - począwszy od aparatów i implantów słuchowych po usługi dla protetyki słuchu na całym świecie. Istotną częścią grupy jest również rozwijająca się działalność w zakresie inteligentnych rozwiązań audio dla gier i komunikacji biurowej.

Opis stanowiska:

Narzędziownia jest samodzielną jednostką firmy zorientowaną na utrzymanie, naprawy wtryskowych form produkcyjnych oraz konstrukcję nowych form wtryskowych. Współpracuje bardzo blisko z działem molding, z działami NPI, R&D, czy też IMPS oraz narzędziownią w Danii. Obecnie w dziale pracuje około 24 pracowników - ślusarzy narzędziowych, specjalistów, techników, programistów CNC (Milling, Sink EDM, Wire EDM, Drill). Najnowszy sprzęt i obrabiarki topowych firm, w nowoczesnym i komfortowym budynku.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Koordynacja pracy zespołu 3-5 ślusarzy – udział w spotkaniach planistycznych, raportowanie statusu prac.
  • Nadzór nad statusem postępu prac własnych i zespołu.
  • Przygotowanie dokumentacji wykonawczej części we współpracy z projektantem form.
  • Kompletowanie zleconych części.
  • Montaż części w złożeniu we współpracy z osobami wykonującymi części (zlecenie poprawy wymaganych elementów części form).
  • Przygotowanie formy wtryskowej na testy.
  • Udział w testach i wprowadzanie niezbędnych poprawek do uwolnienia formy do produkcji.
  • Uzupełnianie dokumentacji dotyczącej wytwarzania formy na kolejnych etapach procesu do uwolnienia formy do produkcji.

Wymagania:

Idealnie jeśli:

  • Masz przynajmniej 5-letnie doświadczenie w pracy przy wytwarzaniu form wtryskowych.
  • Znasz SolidWorks na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej do celów wykonawczych.
  • Jesteś zdolnym koordynatorem i potrafisz prowadzić kilka zadań jednocześnie.
  • Masz wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające Tobie owocną pracę w grupie i budowę autorytetu.
  • Jesteś osobą odpowiedzialną i dokładną – masz świadomość wagi prowadzonych projektów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie projektów form wtryskowych w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy:

Pracując z nami otrzymasz:

  • możliwość rozwoju w kierunku koordynowania prac zespołu,
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym, posiadamy obrabiarki narzędziowe firm Makino i GF,
  • pracę z unikalnym produktem. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie wytwarzamy formy służące do produkcji aparatów słuchowych (mikrowtrysku),
  • Dokładność i miniaturyzacja to nasze hasło przewodnie. Jeśli jesteś precyzyjny i dążysz do perfekcji w technice to nasz świetnie wyposażony warsztat będzie Twoim wymarzonym miejscem pracy.

Kontakt:

Lider zespołu ślusarzy narzędziowych (demantszczecin.pl)

Mierzyn k. Szczecina
Tel. 502610393

Lokalizacja: Cała Polska / Mierzyn k. Szczecina
Data publikacji: 2022-05-13
Data ważności: 2022-06-10

Reportaże

Forum