Menager sprzedaży

I.T.I. Poland Sp. z o. o.

I.T.I. Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją modyfikowanych regranulatów tworzyw sztucznych oraz compound.

Opis stanowiska:

  • Organizowanie komórki handlowej w przedsiębiorstwie
  • Analizowanie rynku pod względem oczekiwań i potrzeb klientów
  • Prowadzenie negocjacji z odbiorcami surowców i materiałów, opracowywanie oferty handlowej
  • Analiza rynku tworzyw sztucznych
  • Wyjazdy służbowe do klientów, prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem sprzedaży
  • Umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym
  • Rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość w stopniu komunikatywnym języka włoskiego.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Wygodna i komfortowa przestrzeń do pracy, umożliwiająca poczucie indywidualności i swobody
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w branży tworzyw sztucznych
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w spłaszczonej strukturze - wszyscy mówimy sobie po imieniu
  • Rynkowe wynagrodzenie.

Kontakt:

Prosimy o przesłanie CV na adres: w.misiewicz@iti-poland.pl

Gniewkowo
Tel. 525673995

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gniewkowo
Data publikacji: 2022-05-19
Data ważności: 2022-06-16