Menedżer Sprzedaży - druk offsetowy i cyfrowy

Doradztwo Personalne 5JOBS - Druk, Design, POS, Opakowania i Tworzywa Sztuczne

Rodzinna firma poligraficzna w Poznaniu zatrudni Panią lub Pana na stanowisko Menedżera Sprzedaży odpowiedzialnego za szerokie portfolio produktów w technologii druku offsetowego i cyfrowego

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podlegać Dyrektorowi ds. Sprzedaży i współpracować ze Specjalistą ds. Obsługi Klienta

Wymagania:

OCZEKUJEMY

  • doświadczenia w sprzedaży usług druku offsetowego / cyfrowego
  • miejsca zamieszkania w Poznaniu lub okolicach
  • samodzielności i pracowitości

Oferujemy:

OFERUJEMY dobre warunki zatrudnienia (UoP lub B2B), samochód służbowy, szkolenia, profesjonalny coaching indywidualny, bardzo dobrą atmosferę pracy w firmie i zespole sprzedażowym zdominowanym przez Panie

Kontakt:

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań
Data publikacji: 2021-01-02
Data ważności: 2021-01-30

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres: praca@5jobs.pl

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Poznań
5jobs.eu/pl/