Operator Maszyn – Ekstruzja

PEEKPET

Firma od kilkudziesieciu lat na rynku niemieckim.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn
  • nadzór nad procesem ekstruzji
  • dbanie o stan techniczny urządzeń i czystość oraz porządek na stanowisku pracy
  • bieżący monitoring parametrów technicznych i jakościowych wytwarzanego produktu

Wymagania:

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • minimum rok doświadczenia w obsłudze wytłaczarek
  • znajomości procesu wytłaczania
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

3.000,- Euro brutto

Kontakt:

Lokalizacja: zagranica / nordrhein-westfalen
Data publikacji: 2019-08-06
Data ważności: 2019-09-03

PEEKPET
nordrhein-westfalen