Operator Wydmuchu Folii

Biuro Handlu Zagranicznego "Inter-Tech" Sp. z o. o.

Jesteśmy producentem szerokiego zakresu polietylenowych folii opakowaniowych, termokurczliwych, worków, folii ochronnych do okien i szkła PROTECT

Opis stanowiska:

  1. Obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych oraz parametrami procesów.
  2. Nadzór nad jakością wyrobu gotowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy maszynach do wydmuchu folii.

  • Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej z charakterem pozwalającym na pracę zespołową.

  • Dobry stan zdrowia

  • Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze.

  • Stabilne, dobre warunki zatrudnienia oraz możliwości wieloletniej współpracy.

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - z systemem premiowania.

  • Miłą atmosferę w pracy w zgranym, przyjaznym zespole.

  • Praca w systemie zmianowym 12- godzinnym

  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania w ramach umowy o pracę.

Kontakt:

CV proszę przesyłać na adres email
d.ludowska@inter-tech.com.pl

Kraków

Lokalizacja: Cała Polska / Kraków
Data publikacji: 2022-05-09
Data ważności: 2022-06-06

Reportaże

Forum