Operator ekstrudera (wytłaczarki)

Flekso-Pak Sp.zo.o.

Dynamicznie rozwijający się producent opakowań z tworzyw sztucznych z okolic Torunia, z 20-letnią historią, poszukuje Pracowników na stanowisko:
Operator maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • dobór narzędzi oraz parametrów pracy maszyny
  • przezbrajanie maszyny i wymiana narzędzi
  • dbałość o wysoką wydajność pracy obsługiwanych urządzeń
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość technologii przetwarzania tworzyw sztucznych
  • dokładność
  • sumienność

Oferujemy:

Co możemy zaoferować
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca na nowoczesnych maszynach do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • możliwość rozwoju zawodowego w produkcji tworzyw sztucznych
  • stałe podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, kursy)
  • firma posiada nowoczesny, ciągle rozbudowywany park maszynowy

Proszę o dopisanie klauzuli na dokumentach aplikacyjnych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Toruń okolice
www.flekso-pak.pl

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń okolice
Data publikacji: 2021-12-27
Data ważności: 2022-01-24

Reportaże

Forum