Operator wózka widłowego

DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży recyklingu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i chemii. Praca w środowisku dynamicznie rozwijającej się branży tworzyw sztucznych daje niemal nieograniczone możliwości. Sprawia tym samym, że codziennie mamy do czynienia z nowymi wyzwaniami i szansami. W naszej pracy nie ma miejsca na znudzenie, rutynę czy znużenie. Poszukujemy pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z zaangażowaniem i potrafią współpracować z innymi.

Opis stanowiska:

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Typ umowy: Umowa o pracę

  • obsługa wózka widłowego,
  • rozładunki i załadunki samochodów,
  • utrzymanie porządku w obszarze pracy,
  • zabezpieczenie stanowisk w środki do realizacji produkcji.

Wymagania:

  • uprawnienia UDT,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózka widłowego,
  • nastawienie na pracę zespołową.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Kontakt:

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza
Data publikacji: 2021-06-29
Data ważności: 2021-07-27

kontakt osobisty: Robert Pyrek

e-mail: r.pyrek@drp.pl

tel. 505 266 735

Dąbrowa Górnicza
Tel. 505 266 735

Reportaże

Forum

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Ramones

Własna firma produkcyjna 2021-06-06

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23