PILARZ - tworzywa sztuczne

Doradztwo Personalne 5JOBS - Druk, Design, POS, Opakowania i Tworzywa Sztuczne

Opis stanowiska:

Firma zatrudni Pilarza w Warszawie do centrum obróbki tworzyw sztucznych

Wymagania:

  • doświadczenia w obróbce materiałów z tworzyw lub płyt meblowych
  • uprawnień na wózek widłowy

Mile widziana znajomość obsługi urządzeń HOLZMA / SCHELLING.

Oferujemy:

OFERUJEMY wynagrodzenie zasadnicze w oparciu o umowę o pracę, dodatek stażowy, nadgodziny, premię, „13″ pensję, bonusy/karty przedpłacone, całoroczne obiady, dobrą atmosferę pracy

Firma obecnie funkcjonuje normalnie, rozwija się i zapewnia stabilne zatrudnienie

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa
Data publikacji: 2020-07-31
Data ważności: 2020-08-28

KONTAKT:

CV prosimy kierować na adres: praca@5jobs.pl  podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Warszawa
5jobs.eu/pl/

Reportaże

Forum

Piotr300860

Opłacalność przewijania folii stretch 2020-07-31

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14