Project Manager Offset

Doradztwo Personalne 5JOBS Rekrutacje Branżowe - opakowania, pos, druk, papier i tworzywa sztuczne

Producent opakowań drukowanych (offset) obsługujący głównie międzynarodowych klientów zatrudni w rejonie Torunia na stanowisku Project Managera

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za współpracę z grupą klientów, kierowanie projektami wdrożeniowymi, koordynację zespołu realizującego

Wymagania:

OCZEKUJEMY wyksztalcenia wyższego, odpowiedniego doświadczenia w branży poligraficznej/opakowaniowej, znajomości druku offsetowego i dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

OFERUJEMY dobre warunki zatrudnienia, pracę etatową, premie, trzynaste pensje, podwyżki inflacyjne, szkolenia, prywatną opiekę medyczną, świadczenia socjalne

Kontakt:

KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres: 5jobspraca@gmail.com podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Toruń

www.5jobs.eu/pl/

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń
Data publikacji: 2022-11-01
Data ważności: 2022-11-29