Przedstawiciel Handlowy

Compra Recykling Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Firma Compra Recykling zatrudni przedstawiciela handlowego do pracy na terenie Niemiec oraz innych krajów Europy Zachodniej.

Wymagania:

Wymagana biegła znajomość języka niemieckiego oraz gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz stałe zamieszkanie na terenie Niemiec. Mile widziane doświadczenie w branży odpadów.

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenie (podstawa + premia w zależności od uzyskanych wyników) oraz narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Bełchatów
Data publikacji: 2020-01-13
Data ważności: 2020-02-10
Bełchatów
Tel. 531645223
www.compra.pl