Przedstawiciel Handlowy w branży automatyka przemysłowa

Moretto East Europe

Firma Moretto dostarcza pełen zakres urządzeń peryferyjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym maszyny do podawania, suszenia gorącym powietrzem, odwilżania, mielenia, mikro dozowania, dozowania objętościowego / grawimetrycznego, magazynowania, kontroli temperatury i chłodzenia.
Stworzyliśmy specjalną linię urządzeń dedykowaną obróbce PET. Ponadto Moretto opracowuje centralne systemy według potrzeb klientów i dostarcza je pod klucz. Moretto East Europe z siedzibą w Częstochowie zapewnia wykwalifikowany dział sprzedaży oraz wsparcie serwisu technicznego dla klientów z Polski i Europy Wschodniej.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy na północnym rejonie Polski (woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie).

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków:

  • kontakt z siedzibą we Włoszech
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z naszymi Klientami z branży przemysłowej
  • pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami (północny region Polski)
  • przygotowanie ofert handlowych oraz proponowanie rozwiązań technicznych
  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych z kluczowymi klientami
  • udział w krajowych i zagranicznych targach branżowych
  • raportowanie do przełożonego zgodnie z przyjętymi standardami
  • współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • otwartość i zaangażowanie w kontaktach z Klientami
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność w realizacji zadań
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej

Oferujemy:

  • wdrożenie na stanowisko zgodnie ze specyfiką naszej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę i długofalowe zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami
  • ambitny i zgrany zespół
  • praca w prężnie rozwijającej się gałęzi przemysłu
  • możliwość dołączenia do wąskiego grona specjalistów w swojej dziedzinie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV - kadry@morettoeasteurope.pl

W aplikacji prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Tel. 343903619

Lokalizacja: pomorskie
Data publikacji: 2022-05-31
Data ważności: 2022-06-28

Reportaże

Forum