Przedstawiciel handlowy

"FOL-KAR" Sp. z o.o.

„FOL-KAR” Sp. z o.o. wiodący producent opakowań foliowych LDPE/MDPE/HDPE, współpracująca z globalnymi firmami z branży AGD, FMCG, Automotive poszukuje osoby do zespołu sprzedażowego  specjalistkę/y ds. handlu

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych ze zdobytymi kontrahentami,
  • Opracowywanie i wysyłanie ofert handlowych

Wymagania:

·  Dyspozycyjność, komunikatywność, odpowiedzialność

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Motywacyjne warunki zatrudnienia
  • Duża samodzielność w działaniu

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2019-11-20
Data ważności: 2019-12-18

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

W aplikacji prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Tel. 692408158
www.folkar.pl