Przedstawiciel handlowy w branży folii polietylenowej

Folpolter II Sp.zo.o Sp.k

Firma Folpolter II Sp. z o. o. Sp. k. istnieje od 2009 r. W tak krótkim czasie staliśmy się istotnym i konkurencyjnym przedsiębiorstwem z branży opakowań. Nieustanny rozwój to wypadkowa profesjonalizmu, kreatywności i indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Opis stanowiska:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

*pozyskiwanie klientów

*przygotowywanie ofert handlowych

*prowadzenie negocjacji handlowych

*doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

*obsługa procesu realizacji zamówienia

*budowanie długotrwałych relacji z klientami

*przygotowywanie zestawień i podsumowań w formie raportów
*możliwość pracy zdalnej

Wymagania:

WYMAGANIA:

*samodzielność, samodyscyplina, skrupulatność

*łatwość w nawiązywaniu kontaktów

*rozwinięte umiejętności interpersonalne

*chęć samorozwoju, ambitne podejście

*umiejętność obsługiwania pakietu office oraz skrzynki pocztowej

*doświadczenie w obsłudze klienta

*kultura osobista

*prawo jazdy kat. B

*znajomość branży

* doświadczenie

Oferujemy:

OFERUJEMY:

*umowę o pracę

*stabilność finansową

*przyjazne środowisko pracy

*możliwość rozwoju osobistego

*niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer oraz samochód)

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Jasło
Data publikacji: 2020-07-15
Data ważności: 2020-08-12

Jasło