Specjalista ds. Sprzedaży – drukarki 3D

CadXpert - Systemy Druku 3D

Opis stanowiska:

Główne zadania na stanowisku:

·        Planowanie i odbywanie wizyt handlowych u potencjalnych klientów (cała Polska) w celu poznania ich potrzeb, prezentacje drukarek 3D

·        Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi, pozyskiwanie nowych klientów

·        Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

·        Realizacja celów sprzedażowych

·        Prezentowanie firmy na targach branżowych

·        Systematyczne raportowanie swojej pracy

Wymagania:

Czego oczekujemy od kandydatów:

·        Umiejętności prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych

·        Mile widziane doświadczenie w branży

·        Prawo jazdy kat. B

·        Komunikatywności, samodzielności, dyspozycyjności, uprzejmości, profesjonalizmu w działaniu

·        Mile widziana znajomość języka angielskiego

·        Gotowości do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

Co oferujemy naszym pracownikom:

·        Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym) na podstawie umowy o pracę lub B2B

·        Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

·        Szkolenia podnoszące Twoje umiejętności

·        Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się branży

·        Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych

·        System benefitów pozapłacowych: system prywatnej opieki zdrowotnej i kartę MuliSport

·        Prace w młodym zespole i pozytywną atmosferę

Kontakt:

Lokalizacja: małopolskie
Data publikacji: 2020-02-05
Data ważności: 2020-03-04

Prosimy o przesłanie CV na adres: info@druk3d.cx wraz z zawartą klauzulą:  „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

www.cadxpert.pl