Tool Manufacturing Coordinator - Koordynator w narzędziowni

Demant Operations Poland

Opis stanowiska:

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Nadzór nad lokalnie prowadzonymi projektami budowy form wtryskowych;
  • koordynowanie terminowości prac w zespole ślusarzy narzędziowych, technologów wtrysku, inżynierów jakości i metrologii;
  • komunikowanie statusu zadań i postępów do Tool Project Managerów;
  • współpraca z koordynatorem procesów CNC i planowanie zadań zgodnie z priorytetami;
  • nadzór nad dokumentacją związaną z projektami form;
  • współpraca z działami IMPS, NPI, Q, R&D, projektantami form;
  • nadzór nad prowadzeniem testów i budową systemów odbioru sztuk;
  • dopilnowanie zamawiania części i podzespołów do budowy form;
  • udział w review konstrukcji formy.

Wymagania:

Idealnie, jeżeli:

  • Znasz podstawy budowy form wtryskowych i procesów wtrysku;
  • posiadasz umiejętność projektowego koordynowania pracy zespołu inżynieryjno-technicznego;
  • dużą samodzielność w działaniu projektowym, zaangażowanie i skrupulatnośc w doprowadzaniu zadań do końca;
  • otwartość na komunikację i konstruktywną dyskusję z wieloma uczestnikami procesu, również w języku angielskim;
  • systematyczność w działaniu oraz racjonalne podejście do standardów i procedur;
  • umiejętność pracy pod presja czasu i zdolność do wybierania priorytetów zadań w międzynarodowym zespole;
  • doświadczenie praktyczne w składaniu, naprawianiu, budowie form mile widziane;

Oferujemy:

Pracując z nami otrzymasz:

  • Stabilną formę zatrudnienia, opartą o umowę o pracę;
  • pracę w zgranym i stabilnym zespole zorientowanym na wspólne sukcesy;
  • szkolenia oraz wsparcie w realizacji zadań dostosowane do poziomu doświadczenia;
  • zdobywanie doświadczenia w zakresie mikrowtrysku i budowy form do mikroelementów;

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Mierzyn k. Szczecina
Data publikacji: 2023-01-02
Data ważności: 2023-01-30