Ustawiacz Procesów Wtryskowych

Demant Operations Poland Sp.z o.o.

Demant jest wiodącą na świecie grupą zajmującą się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem. Od ponad stu lat Grupa Demant odgrywa istotną rolę w rozwoju innowacyjnych technologii i know-how, które przyczyniają się do poprawy słuchu i zdrowia ludzi. Firma jest aktywna i zaangażowana pod każdym względem - począwszy od aparatów i implantów słuchowych po usługi dla protetyki słuchu na całym świecie. Istotną częścią grupy jest również rozwijająca się działalność w zakresie inteligentnych rozwiązań audio dla gier i komunikacji biurowej.

Opis stanowiska:

Dział Procesów Wtryskowych, jest głównym dostawcą elementów z tworzyw sztucznych do wyrobu aparatów słuchowych. Nasz Dział bierze udział w testowaniu i wdrażaniu nowych form wtryskowych, jak również ma swój udział w projektach wprowadzających nowe produkty do produkcji.

Wymagania:

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Przygotowanie form do produkcji zgodnie z planem - dostarczenie pod maszynę.
  • Przygotowanie procesu do startu (granulaty, suszarki, materiały).
  • Dbałość o porządek i estetykę hali produkcyjnej.
  • Przezbrajanie maszyn.
  • Wsparcie Specjalistów w nadzorze nad procesami wtryskowymi.
  • Informowanie planisty o konieczności zmiany planu.
  • Proponowanie usprawnień.
  • Podnoszenie własnych kompetencji.
Idealnie jeśli:
  • posiadasz zmysł techniczny/mechaniczny i skończyłeś/aś szkołę techniczną;
  • lubisz pracę z maszynami, pracujesz z wyczuciem, angażujesz się w pracę i pytasz jeśli czegoś nie wiesz;
  • w pracy czujesz, że jesteś odpowiedzialny/a za maszyny i sumiennie o nie dbasz. Ponadto, chętnie współpracujesz z innymi osobami;
  • masz doświadczenie przy obsłudze maszyn oraz znasz język angielski w stopniu komunikatywnym  (dodatkowy atut);
  • jesteś otwarty/a na pracę 3 zmianową (6-14; 14-22; 22-6).

Oferujemy:

Pracując z nami otrzymasz:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość rozwoju i nauki;
  • wykorzystywanie i doskonalenie zdobytych już kompetencji;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Kontakt:

ustawiacz-procesow-wtryskowych (demantszczecin.pl)

Szczecin

Lokalizacja: Cała Polska / Szczecin
Data publikacji: 2021-11-15
Data ważności: 2021-12-13

Reportaże

Forum