Utrzymanie ruchu elektryk

Eco-World

Opis stanowiska:

  • bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych
  • nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych
  • prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej
  • zarządzanie dokumentacją techniczną
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • kontrola i opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki
  • udoskonalanie procesów produkcyjnych
  • współpraca z technikami DUR i pracownikami produkcji
  • przeprowadzanie modernizacji sterowania maszyn

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

Pracę w rozwijającej firmie z branży tworzyw sztucznych.

Kontakt:

Lokalizacja: śląskie / Poraj, Myszków
Data publikacji: 2019-08-08
Data ważności: 2019-09-05
Eco-World
Poraj, Myszków
Tel. 797 732 582