Wsparcie w dziale inżynierii

ITI Poland Sp. z o.o.

ITI Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją modyfikowanych
regranulatów tworzyw sztucznych oraz compound. Wraz z rozwojem firmy
poszukujemy osób do współpracy.

Opis stanowiska:

-Wsparcie w procesie planowania i przygotowywania produkcji
-Czynności wspomagające polegające na wdrażaniu rozwiązań do procesów produkcyjnych
-Tworzenie planów rozwoju procesów jakościowych, wdrażanie programów ciągłego doskonalenia
-Optymalizacja i testowanie technologii pod kątem wykonalności i wydajności
-Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów
- Znajomość pakiety MS Office
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziane
- Chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji

Oferujemy:

- Płatną praktykę z możliwością zatrudnienia na podstawie umowy o
pracę/zlecenie - to Ty decydujesz jaką formę współpracy wybierzesz
- Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
- Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
- Współpracę w spłoszonej organizacji - wszyscy sobie mówimy po imieniu

Osoby zainteresowane proszę o złożenie CV na adres: w.misiewicz@iti-poland.pl

Gniewkowo

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gniewkowo
Data publikacji: 2023-01-13
Data ważności: 2023-02-10