Technolog

F.P.H.U. Plastechobud

Firma zajmująca się produkcją folii XPS oraz jej przetwórstwem,

Opis stanowiska:

Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych:

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukuje osoby na stanowisko: technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków:

- nadzór technologiczny i kontrola nad procesami produkcyjnymi: wytłaczanie ze spienianiem, wytłaczanie, druk rotograwiurowy, termoformowanie;
- prace badawczo-rozwojowe;
- opracowywanie receptur oraz instrukcji procesów technologicznych;
- optymalizacja procesów technologicznych;
- badania jakości surowców oraz produktów;
- optymalizacja procesów produkcyjnych.

Wymagania:

Wymagania:

-wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (przetwórstwo tworzyw sztucznych, chemiczne);
- dobrze widziane doświadczenie w branży PTS, najlepiej w technologii spieniania tworzyw;
- w razie braku doświadczenia chęć do szybkiego zdobycia wiedzy;
- prawo jazdykategorii B;
- mile widziana znajomość języków obcych(angielski, niemiecki)

Oferujemy:

Oferujemy;

- stabilną pracę,umowa o pracę;
- samodzielne stanowisko pracy;
- możliwość doskonalenia zawodowego;
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wilamowice Stara Wieś
Tel. 600356023

Lokalizacja: Cała Polska / Wilamowice Stara Wieś
Data publikacji: 2022-05-09
Data ważności: 2022-06-06

Reportaże

Forum