Technolog / ustawiacz procesów / technik utrzymania ruchu

Top Oferta

Cono Blow Moulding Sp. z o.o.

Firma Cono Blow Moulding specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych metodą wtrysku i rozdmuchu. W swojej ofercie posiadamy zarówno opakowania na produkty spożywcze, jak i opakowania na produkty przemysłowe. Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowiska: Mechanik/technolog maszyn, specjalista od maszyn rozdmuchowych / Technik utrzymania ruchu.

Jesteśmy otwarci na współpracę ze specjalistami od maszyn rozdmuchowych na korekty ustawień maszyn oraz procesów !

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji: minimalizację nieplanowanych przestojów maszyn.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych: usuwanie awarii, naprawy i konserwacje.
  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawaniu.
  • Korekty procesu oraz ustawień na maszynach rozdmuchowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika,technologa w firmie produkcyjnej zajmującej się produkcją detali metodą rozdmuchu.
  • Znajomość napraw maszyn i urządzeń. Znajomość procesu rozdmuchu.
  • Wiedza z zakresu: automatyki, elektryki, mechaniki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie- na podstawie umowy o pracę. Szacowany zarobek dla osób spełniających wymagania 6500 - 9000 zł netto.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość wysokiego premiowania.
  • Korzystne warunki współpracy.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Pełne wyposażenie i narzędzia do wykonywanej pracy oraz pracę z nowoczesnymi technologiami.

Preferowana forma kontaktu przez e mail p.konopski@conoblowmoulding.pl lub kontakt pod numerem telefonu 797 983 191.

Zabrze
Tel. 797983191

Lokalizacja: Cała Polska / Zabrze
Data publikacji: 2022-01-21
Data ważności: 2022-02-18

Reportaże

Forum