Future of Polyolefins 2020

8 edycja Future of Polyolefins Summit

Data:
-
Miejsce:
Antwerpia, Belgia
Organizator:
ACI London, UK 10 Gough Square, London, EC4A 3DE
Tel.:
+44 (0) 203 141 0640
Fax:
+ 44 20 7593 0071
www:
www.wplgroup.com
e-mail:
mahsan@acieu.net
Zarezerwuj hotel

Wraz z wejściem w życie nowej dyrektywy europejskiej w sprawie odpadów tworzyw sztucznych i gospodarki o obiegu zamkniętym oraz falą inwestycji w nowe zakłady produkcyjne, przemysł poliolefinowy stoi w obliczu zmian, które nastąpią w niedalekiej przyszłości. Będzie on musiał nie tylko dostosować się do nich, ale również współpracować jako całość ze wszystkimi zaangażowanymi podmiotami łańcucha wartości, aby sprostać oczekiwaniom.

Wszystkie te zmiany i aktualne problemy branży zostaną omówione podczas 8 szczytu ACI na temat przyszłości poliolefin, który odbędzie się w Antwerpii (Belgia) w dniach 22-23 stycznia 2020 r.

W ciągu dwóch dni uczestnicy omówią różne czynniki wpływające na przemysł poliolefin oraz oczywiście wpływ GOZ na branżę przetwórstwa tworzyw. Podczas konferencji omówione zostaną również problemy dotyczące utrzymania wydajności przy jednoczesnym dążeniu do recyklingu i biodegradacji materiałów, projektowania i stosowania opakowań na bazie poliolefin, technologii przetwarzania oraz recyklingu i ponownego wykorzystania poliolefin.

Styczniowy szczyt "Future of Polyolefins" zgromadzi kadrę kierowniczą przedsiębiorstw petrochemicznych, przetwórców tworzyw sztucznych, dostawców technologii, dostawców półproduktów chemicznych, naukowców oraz innych wpływowych uczestników łańcucha wartości.