Expochem 2014

VII Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego Expochem 2014

Data:
-
Miejsce:
Warszawa, Polska,
Pałac Kultury i Nauki, Warszawa
Organizator:
Zarząd Targów Warszawskich, ul. Puławska 12a, 02-556 Warszawa
Tel.:
+48 22 849 60 06 wew. 122
Fax:
+48 22 849 35 84
www:
www.expochem.pl
e-mail:
expochem@ztw.pl
Zarezerwuj hotel
Zapraszamy w dniach 17-18 września do Warszawy na Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego Expochem. To jedno z ważniejszych wydarzeń sektora chemicznego, źródło specjalistycznych informacji oraz forum wymiany doświadczeń, gromadzące od siedmiu lat liderów rynku, polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie przemysłu chemicznego.

Tegoroczne Targi przemysłu chemicznego Expochem 2014 odbywają się wraz z Międzynarodową Konferencją i Wystawą Nafta i Gaz 2014. Jest to wynik ścisłej koordynacji działań branży chemicznej oraz przemysłu naftowego i gazownictwa, mający na celu jak najdalej idące zbliżenie chemii z sektorem nafty i gazu, jako strategicznie ważnym partnerem dla przemysłu chemicznego.

Także w tym celu części wystawienniczej towarzyszyć będzie wspólna konferencja, której tematyka obejmuje zarówno zagadnienia z sektora nafty i gazu jak i przemysłu chemicznego.

Expochem to targi i konferencje, platforma efektywnej kooperacji oraz miejsce efektywnych spotkań, otwartych dyskusji, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez gospodarczych w Polsce.

Expochem to:
  • Prezentacje oferty na stoiskach targowych
  • Konferencje tematyczne, warsztaty i pokazy
  • Dyskusje i spotkania biznesowe – networking
  • Prezentacje firm podczas wybranych konferencji
  • Udział jako panelista
Wiodące zagadnienia Expochem 2014:
  • Surowce chemiczne i petrochemiczne
  • Chemia dla rolnictwa, ogrodnictwa – rolnictwo dla chemii
  • Chemia dla motoryzacji
  • Wsparcie inwestycyjne, technologiczne i logistyczne
  • Nauka i innowacje dla przemysłu, R&D
W części targowej zostanie zaprezentowana oferta surowcowa, technologiczna, naukowo-badawcza przemysłu chemicznego oraz potencjalne potrzeby w zakresie planów rozwojowych, inwestycji, sprzętu, inżynierii, techniki i logistyki. Ponadto zostaną zaprezentowane innowacje i nowoczesne rozwiązania z zakresu inżynierii produkcji, urządzenia i instalacje armatury przemysłowej oraz aparatury kontrolno-pomiarowej.

Podczas targów swoją ofertę prezentują polscy i zagraniczni przedstawicie firm przemysłu chemicznego, instytuty, uczelnie stowarzyszenia, klastry oraz inwestorzy, kooperanci, firmy doradcze i konsultingowe.

Nowe wyzwania stawiane w przemyśle chemicznym stanowią potrzebę wdrażania coraz to bardziej nowych technologii i rozwiązań w przemyśle chemicznym na rzecz produkcji bezpiecznej dla środowiska. Kontakt: Tel.: +48 22 849 60 06 wew. 122
Tel. kom.: +48 728 846 463
Fax: +48 22 849 35 84