Fastener Poland 2023

6. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland

Data:
-
Miejsce:
Międzynarodowe Centum Kongresowo-Targowe EXPO Kraków, Galicyjska 9, Kraków, Polska
Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
Tel.:
+48 516 029 226
www:
www.fastenerpoland.pl
e-mail:
cieslik@targi.krakow.pl
Zarezerwuj hotel

Targi FASTENER POLAND to dogodna przestrzeń do spotkań decydentów, inżynierów oraz specjalistów ds. zakupów z kluczowych sektorów produkcyjnych z czołowymi producentami elementów złącznych z całego świata. Targi zapewniają wgląd w trendy branżowe i dostarczają kluczowych informacji na temat najnowszych osiągnięć w sektorze elementów złącznych i mocujących.

Dla Wystawców udział w targach FASTENER POLAND to doskonała okazja dotarcia w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów oraz prezentacji nowatorskich rozwiązań, co przekłada się na wzmocnienie rynkowej pozycji, rozpoznawalność marki, a co najważniejsze maksymalizację zysków przy oszczędności czasu i pieniędzy.

Szeroka oferta technologii i produktów przyciąga polskich i zagranicznych specjalistów, którzy zgodnie twierdzą, iż FASTENER POLAND w ciągu zaledwie trzech edycji stały się najważniejszym forum spotkań branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi FASTENER POLAND to nie tylko kontakty biznesowe, bogaty program konferencyjno-warsztatowy, ale również giełda kooperacyjna.

Organizator

Reportaże

Forum