Interplas 2026

Brytyjskie targi tworzyw sztucznych

Data:
-
Miejsce:
The NEC Birmingham, North Ave, Marston Green, B40 1NT Birmingham, Wielka Brytania
Organizator:
Interplas Events Ltd Carlton House, Sandpiper Way, Chester Business Park Chester, CH4 9QE United Kingdom
Tel.:
+44 01244 680 222
www:
www.interplasuk.com
e-mail:
hellointerplas@rapidnews.com
Zarezerwuj hotel

Interplas to największe w Wielkiej Brytanii wydarzenie targowe dla branży tworzyw sztucznych. Są to jedyne brytyjskie targi, który obejmują wszystkie procesy produkcyjne, technologie i usługi istotne dla sektora tworzyw sztucznych.

Od ponad sześćdziesięciu lat targi Interplas są wiodącą imprezą targową dla ponad 400 wystawców, prezentujących tu swoje rozwiązania, produkty, maszyny i pomysły kierowane do brytyjskiego przemysłu wytwórczego. Interplas to forum, w którym innowacje w technologiach przetwórstwa tworzyw sztucznych są prezentowane odbiorcom pragnącym znaleźć nowoczesne rozwiązania.

Targi odbywają się co trzy lata. Interplast to idealne miejsce gdzie można porównać szeroką gamę najnowszych maszyn, zadać pytania specjalistom, obejrzeć najnowsze innowacje oraz uczestniczyć w ciekawych wykładach. Odwiedzający targi będą mieli możliwość:

  • dowiedzieć się jak poprawić produktywność oraz efektywność produkcji
  • nauczyć się jak wykorzystać oraz poprawić zdolności pracowników
  • znaleźć nowych dostawców
  • udoskonalić strategie związane z recyklingiem oraz oszczędnością energii

interplas

Dzięki swojej szerokiej ofercie każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie niezależnie czy jest to producent szukający nowych rozwiązań technologicznych, menadżer poszukujący sposobów optymalizacji procesów czy też inżynier dowiadujący się o nowości z branży

Reportaże

Forum